Stara Szkoła, pensjonat na Mazurch, pokoje do wynajęcia.

Stara Szkoła to dom gościnny położony na Mazurach, we wsi Żabi Róg we wsi jest jezioro z plażą, w malowniczej okolicy, blisko Ostródy i Olsztyna. Oferujemy przestronne pokoje z łazienkami. Zapraszamy rodziny z dziećmi

OVERVIEW

This web page staraszkola.pl presently has a traffic classification of zero (the lower the superior). We have sifted one page inside the website staraszkola.pl and found zero websites referring to staraszkola.pl.

STARASZKOLA.PL RANKINGS

This web page staraszkola.pl is seeing variant levels of traffic within the past the year.
Traffic for staraszkola.pl

Traffic ranking (by month) for staraszkola.pl

Traffic ranking by day of the week for staraszkola.pl

WHAT DOES STARASZKOLA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of staraszkola.pl Mobile Screenshot of staraszkola.pl Tablet Screenshot of staraszkola.pl

STARASZKOLA.PL HOST

Our web crawlers diagnosed that a lone root page on staraszkola.pl took six hundred and sixty-two milliseconds to load. We could not find a SSL certificate, so in conclusion I consider staraszkola.pl not secure.
178.33.236.132

I found that this domain is operating the Apache/2 operating system.

Stara Szkoła, pensjonat na Mazurch, pokoje do wynajęcia.

DESCRIPTION

CONTENT

This web page states the following, "W sercu wsi Żabi Róg nad jeziorem Żabie wzniesiono budynki szkolne w XIX wieku." Our analyzers saw that the web page stated " Piękne i okazałe zbudowane z czerwonej cegły stanowiły wspaniałe miejsce do osiedlenia się i stworzenia w nich domu gościnnego." The Website also said " Dzięki rodzinnym staraniom udało się zachować klimat i tchnąć życie w stare mury. Zapraszamy serdecznie,spędzisz u nas czas w niepowtarzalnej atmosferze, wśród Gości, którzy cenią sobie spokój, dobrą kuchnię i życzliwość." The website's header had Mazury as the most important optimized keyword. It is followed by pokoje gościnne, pokoje na Mazurach, and pensjonat Mazury which isn't as highly ranked as Mazury. The next words staraszkola.pl uses is pokoje Mazury. agroturystyka Mazury was included and will not be seen by web crawlers.

VIEW SIMILAR WEB SITES

Живопись, художники, картины

Теперь сайт доступен по адресу www. Подпишитесь на наш литературный сборник! Три дня - 11, 12 и 13 мая - Нью-Йорк будет сходить с ума от современного искусства. Исполнилось 100 лет самому знаменитому художнику ХХ века. Отправьте свои произведения нам по.

Ресторант Старата къща - ретро музика, уют и превъзходна българска кухня

LONG LIVE ROCK AND ROLL. Приемаме заявки за Вашите рождени дни, кръщенета, годишнини и други празници! Ние предлагаме разнообразно меню, в това число и обедно, в което преобладава българска кухня.

СЕЛО КРУШУНА СТАРАТА КЪЩА ДО КРУШУНСКИТЕ ВОДОПАДИ МААРАТА

Добре дошли в Старата Къща в село Крушуна. Тук ще прекарайте незабравими дни в полите на Стара планина. Предлагаме ви неповторима изживяване и почивка в близост до природата. Тък се намират прочутите Крушунски водопади в местността Маарата. Това е най живописната и впечатляваща водно-травертинова каскада в страната. Село Крушуна се намира на 34 км. от град Ловеч в Деветашкото плато. Заповядайте при нас в село Крушуна! Това, което прави село Крушуна привлека.

Механа Старата Къща в Панагюрище - Механа Старата Къща

Още с влизането в двора ще ви грабнат багрите и аромата на цветята, зеленината, павираната пътечка и гостоприемството на домакините.

Силистра - Нашият град

Сряда, 17 ноември 2010 г. НОВИЯТ ПОЛСКИ ПОСЛАНИК ИДВА В СИЛИСТРА САМО СЕДМИЦА СЛЕД АКРЕДИТИРАНЕТО МУ В БЪЛГАРИЯ. Новият посланик на Р Полша в България Н. Лешек Хенсел ще бъде на официално двудневно посещение в Силистра на 20 и 21 ноември. Ще го придружават съпругата му, представители на мисията и на полския бизнес. По инициатива на полсаник Хенсел на 20 ноември градът ни ще бъде домакин на българо-румънски семинар за представяне на опита на полския бизнес и администрация при усв.